Четверта робоча зустріч по дотриманню прав людини в пенітенціарній системі України

10.10.2015

 

16 жовтня 2015 року у Верховній Раді України відбудеться четверта робоча зустріч, присвячена питанню законодавчого забезпечення дотримання прав людини в пенітенціарній системі України.


ІV Робоча зустріч

16 жовтня 2015 року, 13:00 – 15:00

Порядок денний

1. Вступне слово Голови підкомітету, народного депутата України Мірошниченка Юрія Романовича щодо роботи підкомітету у справі законодавчого забезпечення дотримання прав людини в пенітенціарній системі України (10хв.)

2. Законопроект про внесення змін до кримінального кодексу України щодо  порядку здійснення помилування (5 хв.)

Доповідає: Бадира Валентина Андріївна, керівник БО «Чернігівський жіночий правозахисний центр»

3. Законопроект «Про впорядкування кримінальних покарань за особливо тяжкі злочини»  (5 хв.)

Доповідає: Букалов Олександр Павлович, Керівник Департаменту з питань помилування Адміністрації Президента України, Член ради громадської організації "Донецький Меморіал»

4. Законопроект «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо удосконалення порядку виконання кримінальних покарань, забезпечення прав засуджених і покращення умов їх тримання» (5 хв.)

Доповідає: Михайло Романов

5. Законопроект «Про внесення змін до статті 84 Кримінального кодексу України (щодо посилення гарантій дотримання прав людини та удосконалення порядку звільнення від  покарання за хворобою)» (5 хв.)

Доповідає: Бойкова Ірина Анатоліївна, Яковець Ірина Станіславівна

6. Надання психіатричної допомоги неповнолітнім засудженим. Внесення змін до Кримінального виконавчого кодексу України. (5 хв.)

Доповідає: Шум Сергій Сергійович, Заступник директора з наукової роботи і судової психіатрії та експертизи Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології при Міністерстві охорони здоров’я України

7. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених (реєстраційний №2490а від 10.08.2015) (5 хв.)

Доповідають: Представники Державної пенітенціарної служби України

8. Різне

9. Підведення підсумків (5 хв.)

Доповідає: Голова підкомітету Мірошниченко Юрій Романович

 

З результатами проведеної зустрічі можна буде ознайомитися на сайті.